Trend Topic ile Trendlere Girin

Trend Topic hizmeti satın al. Son zamanlarda gündeme gelmek isteyen twitter kullanıcıları tarafından sıkça aratılıyor. Peki nedir bu Twitter Trend Topic Hizmeti? Buna kısaca parayla TT (Trend Topic) olmak diyebiliriz. Twitter’da sizin oluşturduğunuz ya da belirlediğiniz bir hastagin yani etiketin Türkiye Gündemi’ne girmesini ve bu alanda görünmesini sağlayan bir hizmettir. Böylece tüm Twitter Türkiye etiketinizi görür. Trend Topic olmak için bir etiket açılmalı örneğin #CemalSüreya gibi. Ve bu etiketi yazarak insanların tweet atması gerekir. Bu etiket yoğun ilgi görür ve çok sayıda tweet atılır ise bu etiket Twitter gündemine oturur. Böylece Trend Topic listesine girer. Belli bir süre bu etiket bu listede kalsa da zamanla tweet  sayısı azaldıkça Twitter Trend Topic listesindeki yeri aşağı sıralara düşmeye başlar ve en son gündemden düşer. Twitter Trend Topic Hizmeti için bir reklam yapma stratejisi denilebilir.

Bot hesapların attıkları etiketler elbette gündeme oturmaz. Trend Topic olma durumu ün kazandıkça pek çok firmalar, şirketler ve markalar takipçileri yüksek hesaplara ücret ödeyerek reklamlarını yaptırıp Trend Topic listesine girmeye çalışmışlardır. Sosyal meydanın gücü ve önemi ne kadar şaşırtıcı değil mi? Hatta filmler, diziler, kitaplar bile etiket açarak Twitter’da Trend Topic olmaya çalışmış ve Twitter kullanıcılarının ilgi gösterdikleri reklamlarla çalışmışlardır.

Twitter Trend Topic Listeleri

Twitter Trend Topic etiketleri her gün hatta saatte bile değişmekte. Genellikle bu listelerdeki etiketler neler ile ilgili oluyor buna bir bakalım. Zaman ne hızlı değil mi? Sürekli bir değişim içindeyiz. Popüler olan şeyler değişiyor. Zaman değişiyor. İnsanlar değişiyor. Güzellik algısı değişiyor. Algı zaten hepten değişiyor. Gündem değişiyor. Bununla birlikte Trend Topic de değişiyor. O an gündemde en popüler olan konu birinci sırayı alıyor. Bu bazen siyasi bir olay ya da bir siyasetçi olurken bazen bir futbol takımı ya da futbol maçı olabiliyor. Ya da ne yazık ki son zamanlarda sıkça gündeme gelen kadın cinayetleri. Bu liste bazen reklamını yapan markalarla dolup taşarken bazen de sesini duyurmaya çalışan insanlarla doluyor. Çünkü Twitter öyle güçlü bir mecra haline geldi ki bazı zor durumdaki insanlar için açılan yardım etiketleri ile ya da hiç sesini yanındakine bile duyuramamış insanların sesleri adına açılmış etiketler ile Twitter Trend Topic listesine girmiş tweetler o insanlara binlerce bazen milyonlarca destek ulaştırıyor.

Twitter Trend Topic Hizmeti Satın Al

Trend Topic hizmeti satın al işlemini sizlere sunan çokça site bulunmaktadır. Fiyatlar her sitede farklılık gösterse de çoğunlukla saatlik fiyatı 250 TL ya da civarlarındadır. Eğer satış yaptığınız bir hesapsanız Trend Topic olmak satışlarınızı arttıracaktır. Eğer sesinizi ya da fikrinizi duyurmak istiyorsanız Trend Topic olmak pek çok insanın sizi duymasını sağlayacaktır. Ve hatta Twitter Trend Topic hizmeti satın al kutlayacağınız özel günlerde ya da evlenme teklifi gibi önemli ve özel olmasını isteyeceğiniz organizelerde de kullanılabilir. Hangi kadın aldığı evlilik teklifine milyonlarca insanın şahit olmasını istemez ki. Sanırım hiçbirimiz öyle bir kadın tanımıyoruz. Bu hizmet takipçi satın alma ya da beğeni satın alma işleminden sadece popülerliğinizi arttırmayacaktır. Pek çok farklı amaç için Trend Topic satın alma işlemi kullanılmaktadır.

Twitter’da Etkileşim

Twitter’da etkileşimi arttırmak, günümüzdeki sosyal medyanın popülerliği ile birlikte Twitter kullanıcıları arasında oldukça önemli bir konu haline gelmiştir. Bunun için verilebilecek bazı Twitter etkileşim arttırma taktikleri şunlardır;

 • Attığınız tweetlerinizi çok fazla uzatmayın.
 • Paylaştığınız tweetlerinizde link paylaşımları yapın.
 • Farklı içerik türleri ya da farklı içerik konuları ile tweetler atın.
 • Tweetlerinize atılan yorumlara yanıt verin.
 • Beğendiğiniz bazı içerikleri retweetler yapın.
 • Farklı paylaşımlara yorum atın.
 • Paylaşımlarınıza görseller ekleyin.
 • Anketler yapın.
 • Etiketler kullanın.
 • Zamanlamanıza dikkat edin, doğru zamanlarda paylaşım yapın.
 • Paylaşımlarınıza video ekleyin.

Twitter’da etkileşim, beğenmeler, retweetler, yorumlar, bahsedilmeler ve link tıklamalarına göre belirlenmektedir. Twitter Türk takipçi satın alarak Twitter’da etkileşiminizi arttırmak istiyorsanız bu hususlara dikkat etmeniz tavsiye edilir. Twitter etkileşiminizin artması sizi daha çok diğer kullanıcıların karşısına çıkartacaktır ve daha çok takipçinizin olmasını sağlayacaktır. Böylece hesabınız büyüyecektir.

Yorum yapın