Youtube’da Beğeni Sayısını Arttırın

Youtube beğeni hilesi ilk kez sayfa açan insanlar için avantajlı bir yol olabiliyor. Yeni oluşturduğunuz hesabınız için kısa zamanda yüksek takipçiye ulaşmak zor olacağı için öncelikle sayfanızı geniş kitlelere karşı görünür kılmanız gerekir. Bu da etkileşim aracılığı ile olur.

Yayınladığınız videolara ne kadar çok beğeni gelirse videonuzun görülme ve izlenme şansı da o kadar yüksek olur. Günümüzde Youtube pek çok kişi tarafından para kazanma aracı olarak kullanılıyor ve yüksek kazanç elde eden insanlar gün geçtikçe artıyor. Doğru strateji ile siz de fenomen olabilir ve uygulamadan para kazanabilirsiniz.

Araştırmalara göre 1.5 milyarın üzerinde insan Youtube üyesi olarak her gün milyonlarca video izliyor. Bu sayı kadar üye olmadan video izleyen kişileri de düşünürsek rakamı iki katı olarak hesaplayabiliriz. Eğer kanalınızın video beğenileri konusunda hileyle bir yöntem denemek istiyorsanız dikkatli olmanız gerekir.

Gelişen teknoloji ile izlenme ya da beğeni sayısını arttırmaya yönelik birçok hile mevcuttur fakat Youtube bu hileyi yaptığınızı anladığı zaman kanalınızı kaybedebilir ya da tüm beğenilerinizi kaybedebilirsiniz. Bu sebeple daha dürüst yollara başvurmanız sizin için faydalı olur. Youtube uygulamasının yayınladığınız videoyu izlenmiş olarak kabul edebilmesi için videonuzun en az 30 saniye boyunca kapatılmadan izlenmesi gerekir. 30 saniye altında izlenen videolar uygulama tarafından izlenmiş olarak kabul edilmez.

Youtube Beğeni Ücretleri

Çeşitli sitelerden eğer yeni açtığınız bir kanal varsa beğeni paketleri satın alarak sayfanız üzerindeki etkileşimi arttırabilirsiniz. Çok yüksek meblağlar olmayan bu paketler genelde 1 aylık süreyle satın alınır. Youtube beğeni satın al yazarak popüler olan sitelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Satın aldığınız beğeni paketleri ödemeyi yaptıktan sonra yaptığınız ilk paylaşımdan itibaren düşmeye başlar. Gerçek profil bilgileri ve profil fotosu olan hesaplar kullanılır. Beğeni yapan tüm hesaplar Türk profil hesabı olur.

Beğeni satın alacağınız zaman ödemeyi 3D güvenli ödeme ile yaparsınız. Bu sebeple hiçbir sakıncası yoktur. Beğeniler arttıkça sayfanıza gösterilen ilgi de artacaktır. Video içerikleriniz de beğeni ve abone toplamak için önemlidir. Özgün ve ilgi çekici içerikler hazırlamalısınız.

Video başında ya da sonunda izleyen kişilerden videonuzu beğenmenizi ve abone olmalarını isteyebilirsiniz. Beğeni ve izlenme sayıları arttıkça belirli bir hedef kitlesine sahip olmuş olursunuz. Uygulama üzerinden bir video kısa sürede milyon izleyici ya da beğeni sayısına ulaşabiliyor. Bu da yüksek kazanç sahibi olabilirsiniz demek.

Kanalınızın belirli bir düzen içerisinde olması da önemlidir. Abone ve beğeni sayısını arttırmak istiyorsanız birkaç video paylaşımı yeterli olmaz. Düzenli paylaşımlar yapmalı ve hepsine aynı özeni göstermelisiniz. Video listeleme bölümünü düzenli tuttuğunuzda aboneler listeleri ziyaret ederek istedikleri videoyu hemen izleme şansı elde ederler. Etkileşim arttıkça kanalınız da büyümeye başlar.

Youtube Beğeni Arttırma İşleminin Avantajları

Kaliteli ve popüler içerikler ile videolarınızı hazırladığınızda kısa zamanda pek çok insanın ilgisini çeker. Bir video ne kadar fazla beğeni almışsa o kadar merak konusu olur. Her yayınladığınız videoyu farklı kişiler izleyebileceği için kanalınıza abone çekmeniz önemlidir. Youtube dislike satın al yazarak tam tersi olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Dislike satın aldığınızda tüm işlemler aynı şekilde gerçekleşir. Online olarak ödeme yaptığınızda sonraki paylaşımlarınıza otomatik olarak aldığınız kadar dislike tanımlanır. Bu özellik kanalınızın ne kadar çok izlendiğinin bir diğer göstergesidir.

Videolarınız ne kadar beğeni ya da dislike alıyorsa rakiplerinizden o kadar öndesiniz demektir. Videonuzun yapısı itibarıyla izleyen kişileri sıkmayacak şekilde yeterli uzunlukta olmalıdır. Güncel olayları yorumlayabilir ve videolarınızda kullanabilirsiniz.

İnternet çağı gündemlerin çok hızlı değiştiği bir zaman olduğu için siz de kanalınızı sürekli güncel tutmalısınız. Her günün trend konusu farklı olabilir. Konuları yakalamakta ne kadar hızlı olursanız kanalınız için konuşan kişi sayısı o kadar artacaktır.

Yayın yapmak istediğiniz konuya bağlı olarak videoların uzunluklarını çok iyi ayarlamanız gerekir. Gereğinden fazla uzun videolar seyirciyi sıkabilir ya da ekranı kapatmasına neden olabilir. Uygulama istatistiklerinden insanların videonuzu tam olarak kaç saniye boyunca izlemeye devam ettiğini görebilirsiniz. Böylece stratejinizi de buna göre belirlersiniz. Aboneler ile sürekli etkileşimde olmak kanalınız için yeni takipçiler kazanmanızı sağlar.

Yorum yapın