header kampanya banner belirteci

ÖZEL! Organik İşletme Hesabı Yükseltme Paketleri

Tamamı Organik Hesabınızın Erişimini Satışlarını Arttıran Paket.
1450 TL SATIN AL
Whatsapp
kapatma
mail adresi Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

 • Sipariş Sorgula
 • blog Blog
 • temamızda dil seçimi olduğunu belirten alan Türkiye - ₺
açılır menü icon temsil görseli

Instagram Otomatik İzlenme Satın Al

Otomatik izlenme satın al paketleri ile Seçtiğiniz videolara anında izlenme gelsin. 30 gün boyunca videolarınız oto izlensin.

Değerlendirme: 287 / Ortalama: 4.9

Instagram
250 Otomatik İzlenme

 • 100% Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderinin Her Birine İletilir
 • 7/24 Canlı Destek
 • 3D Güvenli Ödeme
90.00₺
SATIN AL

Instagram
500 Otomatik İzlenme

 • 100% Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderinin Her Birine İletilir
 • 7/24 Canlı Destek
 • 3D Güvenli Ödeme
180.00₺
SATIN AL

Instagram
1.000 Otomatik İzlenme

 • 100% Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderinin Her Birine İletilir
 • 7/24 Canlı Destek
 • 3D Güvenli Ödeme
360.00₺
SATIN AL

Instagram
2.000 Otomatik İzlenme

 • 100% Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderinin Her Birine İletilir
 • 7/24 Canlı Destek
 • 3D Güvenli Ödeme
600.00₺
SATIN AL

Instagram
2.500 Otomatik İzlenme

 • 100% Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderinin Her Birine İletilir
 • 7/24 Canlı Destek
 • 3D Güvenli Ödeme
700.00₺
SATIN AL

Instagram
5.000 Otomatik İzlenme

 • 100% Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderinin Her Birine İletilir
 • 7/24 Canlı Destek
 • 3D Güvenli Ödeme
1300.00₺
SATIN AL

Instagram
10.000 Otomatik İzlenme

 • 100% Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderinin Her Birine İletilir
 • 7/24 Canlı Destek
 • 3D Güvenli Ödeme
2100.00₺
SATIN AL

Instagram
20.000 Otomatik İzlenme

 • 100% Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderinin Her Birine İletilir
 • 7/24 Canlı Destek
 • 3D Güvenli Ödeme
4000.00₺
SATIN AL
Neden Sosyora'yı Kullanmalısınız?
Güvenli Alışveriş

Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.

Hızlı Teslimat

Sosyora pratik kullanımı ve kullanıcı konforunu merkeze alan bir yaklaşımla hizmet verir. Hızlı sipariş ve otomatik teslimat deneyimi sunar.

Uygun Fiyat

Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.

Müşteri Memnuniyeti

Sosyora koşulsuz memnuniyet ve ayrıcalıklı deneyim ilkesi üzerine hizmet verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz İle İlgili Sıkça Merak Edilenleri Sizler İçin Cevapladık

Instagram Otomatik Video İzlenme Nedir?

Instagram Otomatik Video İzlenme 30 gün boyunca paylaşacağınız 30 gönderiye aldığınız miktar kadar izlenme hizmeti sağlanmasıdır.

Instagram Otomatik Video İzlenme Paketini Neden Satın Almalıyım?

Instagram Otomatik Video İzlenme paketi düzenli olarak videolarınıza izlenme hizmeti sağlayacağı için keşfete çıkma ihtimalinizi artırır.

Instagram Otomatik Video İzlenme Paketi Satın Almak Güvenli mi?

Instagram Otomatik Video İzlenme Paketi son derece güvenli bir işlemdir. Hiçbir şekilde hesap şifreniz talep edilmeden 3D güvenlikli ödeme yöntemleri ile gerçekleştirilir.

Instagram Otomatik Video İzlenme Paketi Satın Almak İçin Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Instagram Otomatik Video İzlenme satın almak için Sosyora kullanıcılara birçok ödeme yöntemi sağlar. Ödeme yöntemleri ; Kredi, banka kartı, havale, EFT seçeneklerinden oluşmaktadır. Dilediğiniz ödeme yöntemini seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Instagram Otomatik Video İzlenme Siparişimin Kontrolünü Nasıl Yaparım?

Siparişinizi oluşturduktan sonra sipariş takip numaranızı kaydettiyseniz sipariş takip numaranız ile veya isim soyisim ile canlı destekten kontrol sağlayabilirsiniz.

Sipariş Kodumu Hatırlamıyorum Ne Yapabilirim?

Sipariş kodunuzu hatırlamıyorsanız 7/24 Canlı Destek hattımızla iletişime geçip isim soyisim ileterek öğrenebilir, ve siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

14 Değerlendirme - Ortalama 5/5

Rıza Özcan

Oyun videolarımı reels olarak atıyorum. Daha çok izlenmesi için de otomatik izlenme satın alıyorum. Ben videomu paylaşıyorum izlenmeler kendiliğinden geliyor. Çok memnunum. Teşekkür ederim.

Semih Okay

Arkadaş tavsiyesi ile gelmiştim, şimdi ben tavsiye etmeye gidiyorum. Kaliteli hizmetiniz için teşekkürler.

Sena Şaşkın

Kore dizilerinin hayranı olarak edit yapıyorum. Bu editlerimin daha çok kore dizisi sevene ulaşması için satın alıyorum. Editlerim keşfette belki görürsünüz :)

Onur Hancıoğlu

Çektiğim reels için tek seferlik almıştım. Çok memnun kaldım. İzlenince beğeni sayım ve takipçi sayım da arttı. Şimdi de otomatik paketi aldım. Büyük rahatlık.

Yaren Altun

Trend olan akımları çekip reels olarak atıyorum. Keşfete düşebilmek içinde otomatik izlenme satın alıyorum. Şimdiye kadar çok faydasını gördüm. Siparişlerimde de hiç sorun yaşamıyorum.

Yorum Yap
Puanla

Özet Bilgi

Hizmet süresi 1 aydır. Bu süre boyunca profilinize izlenmelerin gelebilmesi için hesabınız herkese açık olmalıdır.
Çok sık reels videosu paylaşıyorsanız her defasında sipariş vermek zaman alacağı için instagram otomatik video izlenme paketleri ile bunu otomatikleştirebilirsiniz.
Sadece video paylaşmanız yeterlidir, sistem profilinizi 5 dakikada bir kontrol eder ve video paylaştıysanız otomatik olarak izlenmeleri gönderir.
Instagram video görüntülenmeleri türk kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır ve keşfete oldukça etkisi vardır.
İzlenme sayılarınızı arttırarak profilinizin görüntülenme ve erişim oranlarını arttırarak markanızı / sayfanızı daha fazla kişinin fark etmesini ve takip etmesini sağlayabilirsiniz.
Otomatik izlenme hizmetini , instagram otomatik beğeni paketleri ile destekleyerek keşfete çıkma oranınızı % 70 arttırabilirsiniz.

Rekabetçi bir sosyal medya platformu olan Instagram’da kendi başına büyümekte zorlananlar için iyi bir seçenektir.  Dışarıdaki üçüncü taraf araçlardan yararlanın ve içeriğiniz için güçlü bir itibar oluşturmanıza yardımcı olması için otomatik izlenme satın alın. 

Instagram izlenme satın almak söz konusu olduğunda birçok seçenek var, ancak acele etmeyin ve web sitemize gerçekten yakından bakın. 

Neden Otomatik İzlenme Satın Almalısınız? 

Instagram'ın 2 milyardan fazla aktif aylık kullanıcısı var, bu da kullanıcıların bakması gereken içerik sıkıntısı olmadığı ve takip edecekleri hesap sıkıntısı olmadığı anlamına geliyor. Bu nedenle, içeriğinizin başkaları tarafından görülmesi ve ihtiyacınız olan sosyal beğeniyi elde etmeniz biraz zor olabilir. 

Instagram, sahip olduğunuz takipçi sayısına göre çalışır, bu da daha yüksek takipçi sayılarıyla daha popüler olarak yer alacağınız ve Instagram izlenme algoritması içeriğinizi daha fazla kişiyle paylaşmaya karar vereceği anlamına gelir. 

Bu nedenle, beğeniler, yorumlar ve görüşler, içeriğinizi algoritma aracılığıyla yeni kullanıcılara ulaştırmanın ve zaman içinde daha fazlasını sürdürmenin en önemli unsurlarından bazılarıdır. Bu sayıları zorlayamaz ve daha yüksek katılım seviyeleri elde edemezseniz, başarınız yol kenarında düşebilir. 

Instagram oto izlenme alma genel olarak profiliniz için değil, video gönderileri gibi Instagram içeriğiniz için. Bu tür içerik yalnızca kaç beğeni aldığını göstermekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcılar içeriği önce kaç kişinin görüntülediğini de görür. 

Bu nedenle Instagram canlı izlenme önemlidir, bu nedenle özet akışınızda bazı videolar olmalıdır ve akışınızda videolar olduğunda insanlar, kaç kişinin görüntülediğini görerek ne kadar popüler olduğunuzu görebilir. 

İçeriğiniz hakkında çok fazla görüşe sahip değilseniz, genel otoritenizi zayıflatabilir ve daha az popüler görünmenize neden olabilir. Daha fazla otomatik izlenmeye sahip olduğunuzda, içeriğiniz daha popüler görünür ve daha fazla insan sizi takip etmek ve sizinle etkileşim kurmak isteyecektir, çünkü bu sosyal kanıt fikridir. 

İnsanlar popüler olan ve birçokları tarafından kabul edilen şeylere dahil olmayı severler, bu yüzden ciddiye alınmak için sosyal kanıtınızı ve itibarınızı artırmanız gerekir. Instagram öne çıkanlar izlenme yükseltmek uzun zaman alsa da, bunları satın almak sosyal kredinizi hızlı ve etkili bir şekilde artırmanıza yardımcı olabilir. 

Instagram Otomatik İzlenme Paketi Nasıl Alırım?

Sitemizde oldukça kolay ve güvenli paket alımı yapabilirsiniz. Bunu adımlar ile anlatalım:

 • Öncelikle izlenme sayısının artırılacağı videoyu seçmelisiniz. Bu sayede paket satın alma işleminde gerekli linki girerek kolaylıkla Instagram izlenme hilesiz şifresiz satın alabilirsiniz.
 • İkinci olarak seçtiğiniz post linkini kopyalayın ve satın alma işlemi gerçekleştirirken gerekli olan yere yapıştırın. 
 • Sonrasında ise sizden ödeme yapmanız istenecek. Endişe etmeyin sitemiz oldukça güvenli bir sisteme sahiptir.
 • Ödemeniz de tamamlandıktan sonra şifresiz izlenme keyfini çıkarabilirsiniz.

Instagram Görüntüleme Satın Almanın Artıları Nelerdir?

Instagram izlenme sayısı satın almanın pek çok faydası vardır. Sizin için bunların bazılarını derledik.

Instagram izlenme satın almanın en güzel yanı, onları oldukça hızlı bir şekilde ve anında bir destek alacağınızdır. Bu, işleri kolaylaştırır ve içeriğinizin başarılı görünmesine yardımcı olur. 

Ne kadar çok Instagram izlenmesine sahip olursanız, sosyal olarak o kadar fazla otorite inşa edersiniz. Instagram, tüketicilere ve kullanıcılara oradaki birçok işletmenin, markanın ve bireyin itibarını kontrol etmenin bir yolu olarak hizmet ediyor, bu nedenle Instagram izlenme satın almak, ilerlemenize yardımcı olabilir. 

Bütçenizi tek seferde harcamadan daha fazla güvenilirlik elde etmenize yardımcı olacak Instagram izlenme satın almak için seçenekler bulabilirsiniz. 

Artık Instagram'da bir grup kullanıcıyla etkileşim kurmak ve onların sizi kontrol etmesini ummak yok. Tüm bu zamanı içeriğinize ve hashtag stratejilerinize yeniden odaklayabilir ve zaman içinde genel Instagram stratejinizi oluşturabilirsiniz. 

İzlenme hilesi Instagram ile çok sayıda Instagram görüntülemeniz olduğunda, daha fazla insanı çekeceği için muhtemelen daha fazlasını elde edersiniz. Diğer içeriğiniz de bundan dolayı daha fazla dikkat çekecek, böylece genel hesap performansınıza yardımcı olacaktır. 

Instagram Otomatik İzlenme Paketlerimiz

Her bütçeye ve sayfaya uygun çeşitli paketlerimiz mevcuttur. Sayfanızın ihtiyacı olan izlenmeye göre istediğiniz sayıda izlenme satın alabilirsiniz. Paketlerimiz 250 izlenmeden 100.000 izlenmeye kadar seçenek sunar. Bu seçenekler ise 20TL’den 500 TL’ye kadar geniş bir aralıkta fiyatlandırılır.  Instagram izlenme botu sayesinde gerçek kullanıcılar ile yüksek izlenmeye sahip olabilirsiniz.