header kampanya banner belirteci

ÖZEL! Organik İşletme Hesabı Yükseltme Paketleri

Tamamı Organik Hesabınızın Erişimini Satışlarını Arttıran Paket.
1450 TL SATIN AL
Whatsapp
kapatma
mail adresi Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

 • Sipariş Sorgula
 • blog Blog
 • temamızda dil seçimi olduğunu belirten alan Türkiye - ₺
açılır menü icon temsil görseli

YouTube İzlenme Satın Al

YouTube kanalınızın izlenme sayısını arttırmak için başvuracağınız en kolay yol olan YouTube izlenme satın al ile izlenme sayınısı arttırın.

Değerlendirme: 287 / Ortalama: 4.9

YouTube
500 Youtube İzlenme

 • Global İzlenme
 • 365 Gün Telafili
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
55.00₺
SATIN AL

YouTube
1.000 Youtube İzlenme

 • Global İzlenme
 • 365 Gün Telafili
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
105.00₺
SATIN AL

YouTube
2.500 Youtube İzlenme

 • Global İzlenme
 • 365 Gün Telafili
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
250.00₺
SATIN AL

YouTube
5.000 Youtube İzlenme

 • Global İzlenme
 • 365 Gün Telafili
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
400.00₺
SATIN AL

YouTube
10.000 Youtube İzlenme

 • Global İzlenme
 • 365 Gün Telafili
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
720.00₺
SATIN AL

YouTube
20.000 Youtube İzlenme

 • Global İzlenme
 • 365 Gün Telafili
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
1300.00₺
SATIN AL

YouTube
50.000 Youtube İzlenme

 • Global İzlenme
 • 365 Gün Telafili
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
2850.00₺
SATIN AL

YouTube
100.000 Youtube İzlenme

 • Global İzlenme
 • 365 Gün Telafili
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
4900.00₺
SATIN AL
Neden Sosyora'yı Kullanmalısınız?
Güvenli Alışveriş

Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.

Hızlı Teslimat

Sosyora pratik kullanımı ve kullanıcı konforunu merkeze alan bir yaklaşımla hizmet verir. Hızlı sipariş ve otomatik teslimat deneyimi sunar.

Uygun Fiyat

Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.

Müşteri Memnuniyeti

Sosyora koşulsuz memnuniyet ve ayrıcalıklı deneyim ilkesi üzerine hizmet verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz İle İlgili Sıkça Merak Edilenleri Sizler İçin Cevapladık

YouTube Video İzlenme Kaç Video İçin Geçerlidir?

YouTube Video İzlenme 1 YouTube Videosu için geçerlidir. Daha fazla videonuza izlenme almak için izlenme almak istediğiniz video kadar paket almalısınız.

YouTube Video İzlenme YouTube Kanalıma Zarar Verir mi?

YouTube Video İzlenme işlemi YouTube kurallarına uygun bir işlemdir ve hiçbir şekilde hesabınız zarar görmez.

YouTube Video İzlenme Paketindeki Kullanıcılar Gerçek mi?

YouTube Video İzlenme paketindeki tüm kullanıcılar aktif ve kaliteli kullanıcılardan oluşmaktadır.

YouTube Video İzlenmeleri Kalıcı mı?

YouTube Video İzlenmeleri çok fazla düşüş olan bir işlem değildir. Düşüşlere karşı 365 gün telafi hakkı bulunur ve telafi hakkınız sayesinde izlenme sayılarınız düştüğünde canlı destekten telafi talep ederek düşen izlenme sayılarınızı telafi ettirebilirsiniz.

YouTube Video İzlenme Uzun Sürer mi?

YouTube Video İzlenme işlemi uzun sürmez. Siparişi oluşturduğunuz anda siparişiniz işleme alınır ve 1 günde 2500 izlenmeye kadar izlenme sağlanabilir.

YouTube Video İzlenme İstediğim Videoya Gelir mi?

YouTube Video İzlenme dilediğiniz videoya alabileceğiniz bir hizmettir. Tek yapmanız gereken izlenme almasını istediğiniz videonun linkini sipariş oluştururken gerekli alana girmektir.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

14 Değerlendirme - Ortalama 5/5

Kıvanç Gümüş

Şehir şehir dolaşıp yemek yeme yerlerini tanıtıyorum. Videolarıma izlenme desteği de almayı ihmal etmiyorum tabi. Şimdiye kadar aldığım bu desteklerden çok memnunum. Telafi sağlıyor olmanız ve size istediğim vakit ulaşabiliyor olmam da harika :)

Batuhan Kapısız

Futbol fanatiği olan ben her maçtan sonra muhakkak youtube'a maçla ilgili yaptığım yorumların videosunu yüklerim. Fikirlerimin çok değerli olduğunu ve herkesin dinlemesi gerektiğini düşünüyorum. Özellikle Fenerbahçe ekibinin. Satın aldığım izlenmeler de beni baya yukarı taşıdı. İyi ki almışım. Sizinle çalışmaktan çok memnunum.

Aslı Kahraman

Günlük hayatımda yaptığım yaşam koçluğunu internete de taşıdım. Gerek instagram gerekse youtube olarak. Youtube da büyümenin ne kadar zor olduğunu biliyordum. O yüzden ilk olarak izlenmelerimi Sosyora'dan satın aldım ve şu an geniş kitlelere ulaştım. İnsanlara faydalı olabilmem de etkiniz çok büyük. Teşekkür ederim

Berke Tufan

Coverladığım şarkılar için her videoma 1000 abone satın almıştım. Tahmin ettiğimden daha güzel şeyler oldu. Keşke daha önceden bilseydim sizi.

Selahattin Duymaz

Aldığım izlenme paketinden sonra videom daha büyük bir kitleye ulaştı. Bu benim çok önemli bir adımdı. Bu adımı sizin sayenizde attığım için çok mutluyum. Teşekkür ederim Sosyora ailesi.

Keziban Duman

Küçük oğlum gitar çalarken çektiği videoları youtube'a yüklemek istedi ama hiç izlenme alamadı maalesef ve buna çok üzüldü. Mutlu olabilmesi için ben de Sosyora'dan 1000 izlenme satın aldım. 1000 izlenme gelince oğlum çok mutlu oldu. O mutlu olunca ben de mutlu oldum. Oğlumu mutlu ettiğiniz ve kaliteli hizmetiniz için size çok teşekkür ederim.

Yorum Yap
Puanla

YouTube İzlenme Satın Al

 

YouTube, günümüzde milyonlarca insanın video izlediği ve paylaştığı en popüler platformlardan biridir. İşletmeler ve influencerlar, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için Youtube'u aktif olarak kullanmaktadırlar. Ancak, video yayınlamanın tek başına yeterli olmadığı bilinmektedir. Yüksek izlenme sayısı, videonun görünürlüğünü artırır ve marka bilinirliğini artırır. Bu nedenle, Youtube izlenmelerini artırmak için birçok insan Youtube izlenme satın alma hizmetini kullanır. Sosyora bir çok platformda ve youtube servislerinde öncü ve güvenilir servis sağlayıcısıdır. Youtube izlenme satın alarak video görüntülenme sayılarını arttırabilir , videolarınızın daha fazla kişiye erişmesi için daha hızlı bir yol kat edebilirsiniz.

YouTube izlenme satın al paketleri kişilerin kanallarını oluşturmalarının ardından, ön plana çıkmak ve kısa sürede insanların dikkatini çekebilmek için alınan faydalı hizmetlerdendir. Bu tarz paketleri almak konusunda doğru sitelerle çalışırsanız hesaplarınızla ilgili olarak herhangi bir olumsuz işlem söz konusu olmaz.

Bir hesabın, organik izlenme paketi almadan başarıyı yakalayabilmesi çok kolay olmaz. Çünkü herhangi bir kanal açtığınızda, insanlar sizden haberdar değildir. YouTube izleyici kitlesinin bir kanaldan haberdar olabilmesi için söz konusu kanalın,

 • Belli bir izleyici kitlesine sahip olması

 • Başarılı içerikler paylaşmış olması

 • Birkaç içeriğin keşfette yer almış olması

 • Keşfette sürekli hale gelebilecek içerikler paylaşması

 • Düzenli içerik paylaşması gerekir.

Bunlar yapıldıktan sonra Youtuber olabilmek garanti değildir. Kalıcı olmak gerekir. Youtube hesaplarınızla ilgili kalıcılığı yakalamak ve yüksek gelirli bir Youtube hesabına sahip olmak için izlenme satın al paketleri mutlaka alınmalıdır.

 

YouTube İzlenme Satın Alma Nedir?

 

Youtube izlenme satın alma, videolarınızın görüntülenme sayısını artırmak için bir hizmettir. Youtube algoritması, videoların ne kadar izlendiğini hesaplayarak, videoları önerir ve popüler videoları daha üst sıralara çıkarır. Bu nedenle, yüksek izlenme sayısı, videonuzun daha fazla kişi tarafından keşfedilmesini sağlar ve daha fazla izleyici çekmenizi sağlar.

 

Nasıl Çalışır?

 

Youtube izlenme satın alma, videolarınıza gerçek izlenmeler sağlayan bir hizmettir. Bu hizmeti kullanan şirketler, gerçek kullanıcılardan oluşan bir ağa sahip olurlar ve bu kullanıcılar, videolarınızı izleyerek gerçek izlenmeler sağlarlar. Bu hizmeti kullanırken, videonuzun izlenme sayısı kısa sürede artar ve videonuz daha popüler hale gelir.

 

YouTube İzlenme Hilesi Mümkün mü?

 

Youtube kanallarının yükselişe geçebilmesi için, pek çok kullanıcı Youtube izlenme hilesi konusunda araştırma yapmaktadır. Ancak bu tarz hileler kesinlikle hesapları başarıya götürmez. Aksine yapılan hileler, zararlı yazılımlardır. Bu nedenle hesaplarınızın kapanması ve ya kötü niyetli kullanıcıların eline geçmesi olası bir durum olur. Ayrıca Youtube izlenme arttırma için yapılan hileler, hesaplarınıza zarar vermese bile Youtube izlenme algoritması tarafından fark edilmektedir. Dolayısı ile fake izlenme olan kesim tespit edilir ve buna göre işlem yapılır. Yani fake izlenmeler hesaplarınıza izlenme olarak yansımaz.

 

YouTube İzlenme Arttırma İşlemi

 

YouTube izlenme arttırmak için yapılabilecek en doğru hamle kesinlikle sitemiz üzerinden en ucuz YouTube paketleri içerisinden birini almak olacaktır. Bu paketlerde tercihlerinize bağlı olarak farklı sayılarda ve özelliklerde %100 Türk izlenme kullanıcıları bulunur.

Hesaplarınıza tanımlanan bu paketler, özel yazılımlar ile üretilmiştir. Hesaplarınıza hiçbir şekilde zarar vermemekte ve çok kısa bir sürede Youtube hesabınız izleyici kitlesini büyüterek, her yüklemeniz çok sayıda izlenme alarak keşfete düşecektir. Keşfete düşen videoların yeni kullanıcılarla buluşması çok daha kolay olur. Dolayısıyla yeni abonelerin hesabınıza gelmesi ve yüklediğiniz videoların çok sayıda izlenerek gelirinizi arttırmanız mümkün olur.

 

YouTube İzlenme Arttırma Stratejileri

 

YouTube üzerinde içerik oluşturucuların rekabetinin artmasıyla birlikte, videolarınızın daha fazla izlenmesi ve takipçi sayınızın artması zorlaşabilir. Bu nedenle, izlenme sayısını artırmak için bazı stratejiler uygulayabilirsiniz. İşte YouTube izlenme artırma stratejileri:

 1. İçerik Kalitesi: İyi bir içerik kalitesi, izleyicilerinizi memnun ederek kanalınızın takipçi sayısını ve izlenme sayısını artırmanıza yardımcı olur. İzleyicilerinize değerli, ilginç ve eğlenceli içerikler sunarak onların dikkatini çekebilirsiniz.

 2. Anahtar Kelimeler: Anahtar kelimeler, videolarınızın YouTube arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olur. Anahtar kelime araştırması yaparak, videolarınız için uygun anahtar kelimeleri belirleyebilirsiniz.

 3. Video Başlığı: Video başlıkları, izleyicilerin dikkatini çeken önemli bir faktördür. Başlık, içeriğinizin ne hakkında olduğunu özetlemeli ve izleyicilerin ilgisini çekecek bir şekilde tasarlanmalıdır.

 4. Açıklama ve Etiketler: Videolarınızın açıklama bölümünde anahtar kelimeler ve video hakkında detaylı bilgiler yer almalıdır. Ayrıca, videoyla ilgili etiketler de kullanarak izleyicilerin videonuzu kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz.

 5. Video Süresi: Videonuzun uzunluğu, izleyici tutma sürenizi etkileyebilir. Daha kısa videolar, izleyicilerin ilgisini daha kolay çeker ve izlenme sürelerini artırır.

 6. Düzenli Yayın: Düzenli olarak videolar yayınlamak, takipçi sayınızın artmasına ve izlenme sayılarınızın yükselmesine yardımcı olur. İzleyicilerinize ne zaman yeni bir video yayınlayacağınızı bildirin ve buna uygun şekilde hazırlıklarını yapmalarını sağlayın.

 7. Sosyal Medya Paylaşımı: Sosyal medya platformlarında videolarınızı paylaşarak daha fazla izleyiciye ulaşabilirsiniz. Instagram, Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya platformları, videolarınızın daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlayabilir.

 8. Yorumlara Cevap: İzleyicilerinizin yorumlarına yanıt vererek onların dikkatini çekebilirsiniz.

Son olarak Thumbnail, izleyicilerin videonuzu tıklamasını sağlayan ilk şeydir. Bu nedenle, ilgi çekici bir thumbnail seçmek çok önemlidir. İlgi çekici bir thumbnail seçmek için, videonuzun ana temasını yansıtan bir resim kullanmayı deneyebilirsiniz aynı zamanda Sosyora üzerinden youtube izlenme arttırma servislerini deneyerek görüntülenmelerinizi dakikalar içerisinde hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.

 

YouTube İzlenme Paketi Nasıl Alırız?

 

YouTube izlenme al işlemi için ilk olarak sitemizi sosyora.com sitemizi ziyaret edin. Sitemiz üzerinde Youtube ile ilgili olan çok sayıda paket seçeneğinin yanı sıra, diğer sosyal medya ağları ile ilgili güçlendirici paketler bulunur. Sizin için en uygun olan paketi seçtikten sonra,

 • Youtube izlenme satın al seçeneğini seçtikten sonra, paketin altındaki satın al butonuna tıklayın.
 • Abonelik tanımlaması yapacağınız, hesabın kullanıcı linkini sitemizde yer alan kutucuğa yapıştırınız.
 • İzlenme satın almak istediğiniz video içeriğine paylaşın.
 • Ardından ödeme işlemi için yönlendireceğiniz sayfadan hesap bilgilerinizi paylaşıp 3 D güvenlik güvencesinde ödemenizi yapın.
 • Sitemizden aldığınız tüm paketlerde 7 gün 24 saat canlı destek verilmektedir.
 • Şifresiz olarak işlemleriniz yapılır.

Sitemizden verilen tüm hizmetler anlık hizmetler statüsünde yer alan ve mümkün olan en kısa sürede tanımlanmaktadır. 48 saat içerisinde tanımlanan Youtube izlenme paketi ile kolaylıkla izlenme sayılarınızı arttırın. Alacağınız hizmet sonrasında hesabınızla ilgili herhangi bir olumsuz işlem söz konusu olmaz. Hesaplarınız çalışmaz. Organik izlenme paketleri ile başarıyı yakalayın.

 

YouTube İzlenme Paketi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Youtube sosyal platformunun son zamanlarda hem insanların gelir elde ettikleri hem de ünlü oldukları bir platform olması Youtube paketler hakkında yoğun bir talep olmasını sağlamıştır. İnsanların hesaplarını güçlendirmek için aldığı bu hizmetler konusunda son derece prestijli sitelerin yanında kötü niyetli pek çok hizmet sağlayıcı da bulunmaktadır. Bu nedenle, hesaplarınıza Youtube izlenme arttırma taktikleri uygularken,

 • Güvenilir sitelerden paket tanımlaması yapmaya dikkat edin.

 • Hesaplarınızı yeterince araştırma yapmadan kimse ile paylaşmayın.

 • Sosyora.com sitemizde olduğu gibi şifresiz hizmet veren siteleri tercih edin.

 • Alışveriş yaptığınız sitede mutlaka 3 D güvenlik olmasına dikkat edin.

 

YouTube Para Kazanmak İçin Kaç İzlenme Gereklidir?

 

Youtube'dan para kazanmak için kaç izlenme gerektiği, birçok insanın merak ettiği bir konudur. Ancak, doğrudan bu sorunun yanıtını vermek mümkün değildir. Çünkü Youtube'dan para kazanmak için belirli bir izlenme sayısı yeterli değildir. Tabii ki youtube kanalınızın para kazanmasının aktif edilmesi için youtube 1000 aboneye ve toplamda 4000 saat izlenmeye ihtiyacınız bulunmaktadır.

Öncelikle, Youtube'dan para kazanmak için izlenme sayısı kadar kanalınızın abone sayısı da önemlidir. Kanalınızın abone sayısı arttıkça, videolarınızın görüntülenme sayısı da artar ve bu da daha fazla reklam geliri elde etmenizi sağlar.

Ayrıca, videolarınızın ne kadar uzun süre izlendiği de önemlidir. Youtube, videoların izlenme sayısından daha fazla videonun izlendiği süreye odaklanır. Bu nedenle, videolarınızın izlenme süresini arttırmak, daha fazla reklam geliri elde etmenize yardımcı olacaktır.

Son olarak, reklamverenlerin reklamlarınızda yer almak isteyip istemediği de önemlidir. Eğer reklamverenler, videolarınızın içeriği ile ilgili ürün veya hizmetlerini tanıtmak istiyorlarsa, daha yüksek bir reklam geliri elde edebilirsiniz.

Genel olarak, Youtube'dan para kazanmak için belirli bir izlenme sayısı vermek doğru olmaz. Ancak, kanalınızın abone sayısını arttırmak, videolarınızın izlenme süresini arttırmak ve reklamverenlerin ilgisini çekecek içerikler üretmek, daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

 

YouTube 4000 Saat İzlenme Nedir?

 

YouTube 4000 saat izlenme, bir YouTube kanalının son 12 ay içinde toplamda en az 4.000 saat izlendiği anlamına gelir. Bu kriter, YouTube'un "Partner Programı"na katılmak için gereklidir. Partner Programı'na katılan kanallar, reklam geliri elde etmek için Google AdSense hesaplarını kanallarına bağlayabilirler.Youtube 4000 saat izlenme şartını hızlı bir şekilde tamamlamak adına youtube izlenme satın alma paketlerini deneyebilirsiniz.

 

YouTube 4000 Saat İzlenme Satın Almak

 

Başarılı bir YouTube kanalının sahibi olmak ve para kazanmak için 4000 saat izlenmeye ve 1000 youtube aboneye sahip olmak gerekiyor. Bu hedeflere ulaşmak zaman alabilir ve bazen yorucu olabilir. Ancak, YouTube 4000 saat izlenme satın alma gibi bir seçenek, hedefinize daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olabilir.

YouTube 4000 saat izlenme satın alma, başka bir deyişle bir YouTube videosuna organik olmayan izlenme satın almak, video izlenme sayısını artırır. Bu, videonuzun YouTube algoritmasında daha üst sıralarda yer almasına ve daha fazla görünürlük kazanmasına yardımcı olur.

YouTube video izlenme satın alma hizmetleri, YouTube kanalınızın izlenme sayısını 4000 saatlik eşiği aşmanıza yardımcı olabilir. Ancak, bu hizmetlerin kalitesi değişebilir ve kötü kalite hizmetler, hesabınızın YouTube tarafından engellenmesine veya yasaklanmasına neden olabilir. Bu nedenle, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan bir YouTube izlenme satın alma hizmeti seçmek önemlidir.

Sosyora.com olarak, organik ve gerçek izlenmeler sunan, YouTube izlenme satın alma hizmeti sunuyoruz. YouTube algoritmasını manipüle etmek yerine, kanalınızın doğal olarak büyümesine yardımcı olmak için en uygun stratejileri kullanıyoruz. Bu sayede, kanalınızın etkileşimi ve izlenme sayısı organik olarak artar.