header kampanya banner belirteci

ÖZEL! Organik İşletme Hesabı Yükseltme Paketleri

Tamamı Organik Hesabınızın Erişimini Satışlarını Arttıran Paket.
1450 TL SATIN AL
Whatsapp
kapatma
mail adresi Mail Destek

iletisim[at]sosyora.com

 • Sipariş Sorgula
 • blog Blog
 • temamızda dil seçimi olduğunu belirten alan Türkiye - ₺
açılır menü icon temsil görseli

YouTube Gerçek Reklam İzlenme Satın Al

Youtube gerçek reklam izlenme paketi Youtube'da videolarınızın gerçek kullanıcılar tarafından izlenmesini ve doğal olarak abone sayınızın artmasını sağlar.

Değerlendirme: 287 / Ortalama: 4.9

YouTube
20.000 Gerçek Reklam İzlenme

 • %100 Aktif Gerçek İzleyici
 • Başlama Süresi: 24 Saat
 • 7/24 Canlı Destek
 • Şifresiz İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Extra Hediye İzlenme
2000.00₺
SATIN AL

YouTube
25.000 Gerçek Reklam İzlenme

 • %100 Aktif Gerçek İzleyici
 • Başlama Süresi: 24 Saat
 • 7/24 Canlı Destek
 • Şifresiz İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Extra Hediye İzlenme
2600.00₺
SATIN AL

YouTube
50.000 Gerçek Reklam İzlenme

 • %100 Aktif Gerçek İzleyici
 • Başlama Süresi: 24 Saat
 • 7/24 Canlı Destek
 • Şifresiz İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Extra Hediye İzlenme
5250.00₺
SATIN AL

YouTube
75.000 Gerçek Reklam İzlenme

 • %100 Aktif Gerçek İzleyici
 • Başlama Süresi: 24 Saat
 • 7/24 Canlı Destek
 • Şifresiz İşlem
 • 3D Güvenli Ödeme
 • Extra Hediye İzlenme
7600.00₺
SATIN AL
Neden Sosyora'yı Kullanmalısınız?
Güvenli Alışveriş

Sosyal medya servis ve hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar, platformun sunduğu yüksek güvenlik standardı güvencesiyle alış veriş yapar.

Hızlı Teslimat

Sosyora pratik kullanımı ve kullanıcı konforunu merkeze alan bir yaklaşımla hizmet verir. Hızlı sipariş ve otomatik teslimat deneyimi sunar.

Uygun Fiyat

Kaliteli bir hizmet anlayışı ile cazip ve avantajlı fiyatlar karşılılığında sunulması, Sosyora'yı alternatiflerinden farklı kılar.

Müşteri Memnuniyeti

Sosyora koşulsuz memnuniyet ve ayrıcalıklı deneyim ilkesi üzerine hizmet verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz İle İlgili Sıkça Merak Edilenleri Sizler İçin Cevapladık

YouTube Reklam (ADS) İzlenme Nedir?

YouTube Reklam (ADS) İzlenme hizmeti YouTube kanal sahiplerinin videolarında yayınlanan reklamların gerçek kullanıcılar tarafından izlenmesi ve youtube adwords izlenmesi ile reklam geliri sağlamak için kullandığı bir yöntemdir.

YouTube Reklam (ADS) İzlenmeden Maksimum Ne Kadar Alabilirim?

YouTube Reklam (ADS) İzlenme paketinin en yüksek miktarlı olanı 75.000 takipçiden oluşmaktadır. İşleminiz tamamlandıktan sonra tekrar alım yapabilirsiniz.

YouTube Reklam (ADS) İzlenme Ne İşe Yarar?

YouTube Reklam (ADS) İzlenme videolarınıza izlenme hizmeti sağlarak reklamlardan daha fazla gelir elde etmenize katkı sağlar.

YouTube Reklam (ADS) İzlenme Kanala Zarar Verir mi?

YouTube Reklam (ADS) İzlenme de diğer tüm paketler gibi tamamen güvenli yollarla hizmet sağlayan ve kurallara uygun hizmet sağlayan işlemlerdir. Hiçbir şekilde kanalınıza zarar vermez.

YouTube Reklam (ADS) İzlenme Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

YouTube Reklam (ADS) İzlenme paketi siparişi oluşturulduktan sonraki 24 saat içinde işleme alınır fakat tamamlanma süresi sipariş miktarına ve servis yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

YouTube Reklam (ADS) İzlenme Satın Almak İçin Ödeme Yöntemleri Nedir?

YouTube Ucuz Abone satın almak için Sosyora kullanıcılara birçok ödeme yöntemi sağlar. Ödeme yöntemleri ; Kredi, banka kartı, havale, EFT seçeneklerinden oluşmaktadır. Dilediğiniz ödeme yöntemini seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Araçlarımıza da Göz Atın!

SOSYORA'nın ücretsiz araçları ile hesabınızın etkileşimini yükseltin. Aşağıdaki seçeneklerden araçlarımıza göz atabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

14 Değerlendirme - Ortalama 5/5

Mustafa Ali Kalın

Bir markanız var ve bunu nasıl tanıtır, nasıl daha geniş kitleye duyururum diye düşünüyorsanız şu an tam olarak doğru yerdesiniz. Hiç çekinmeden ve korkmadan alın. Sonuçları görünce siz de çok şaşıracak, mutlu olacaksınız. Markamı büyütmemde bana olan desteğiniz için teşekkür ederim :)

Ragıp Kale

Markamın bilinirliği artırmak için aldığım gerçek reklam izlenme paketi hedefldiğim kitleye doğru mesajı vermemde çok etkili oldu. Alip almama konusunda kararsızsanız bence şu an satın al butonuna basmalısınız. Asla pişman olmayacaksınız :)

Ceylan Tüysüz

Reklamlar izlendikçe daha büyük kitleye ulaştım, hedeflediğim yere geldim. Markamın büyümesinde katkınız çok büyük :)

Nurten Pala

Yeni çıkardığımın markamın reklamı için 20.000 gerçek reklam izlenme satın almıştım. Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri olmuş. Markamın büyümesindeki etki asla hafife alınacak bir etki değil. İyi ki almışım.

Güler Kırmızıgil

İnternetin gücüne hayran kalmamak elde değil. ALdığım reklam paketiyle satışlarım hızlandı, geniş bir kitleye sahip oldum. Bilseydim daha önceden alırdım. Yardımlarınız için de ayrıyetten çok teşekkür ederim

Emirhan Özçelik

Gerçek reklam izlenme paketi sayesinde markamı daha geniş kitlelere ulaştırdım. Bunun faydasını her alanda görüyorum şu an. Müşteri portföyüm genişledi sayenizde. Size ve sosyal medyanın gücüne minnettarım

Yorum Yap
Puanla

YouTube Adwords İzlenme Nedir?

 

YouTube AdWords İzlenme, YouTube reklam ağından yapılan reklam kampanyaları sonucunda videoların ne kadar izlendiğini ölçen bir metriktir. AdWords İzlenme, reklam gösterimlerine göre belirlenir ve bir reklam gösterimi, videonun bir kısmının veya tamamının izlenmesi olarak sayılır. Bu metrik, YouTube reklam kampanyalarının performansını ölçmek için kullanılır ve reklamverenlerin ne kadar etkili olduklarını ve hedef kitlelerine ulaşıp ulaşmadıklarını anlamalarına yardımcı olur. Ayrıca, reklamverenlerin reklam bütçelerini optimize etmelerine ve gelecekteki kampanyalarını planlamalarına yardımcı olan önemli bir ölçüttür.

YouTube reklam izlenme son zamanların en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Youtube üzerinde yayınlanan reklamların izlenmesidir. Yapılan pek çok araştırma, günümüzde pek çok insanın en az 1 saatini burada geçirdiğini ortaya koymaktadır.

Hem çok ciddi bir yayın aracı hem de yüksek gelir elde etmenin yolu olarak görülen bu platform üzerinden kanalınızın kolaylıkla büyüyebilmesi için Youtube gerçek reklam izlenme paketi almak gerekli olan bir durumdur. Tam anlamıyla organik bir şekilde, kanalın kendi kaderine bırakılarak, fenomen bir hesap haline gelebilmesi aylarınızı hatta ve hatta yıllarınızı bulabilir. Bu nedenle başarılı olan pek çok kanal bu şekilde güçlendiren paketler satın alır.

 

YouTube ADS İzlenme Satın Al

 

YouTube ADS izlenme satın almak, YouTube kanal sahiplerinin videolarında yayınlanan reklamların gerçek kullanıcılar tarafından izlenmesi ve youtube adwords izlenmesi ile reklam geliri sağlamak için kullandığı bir yöntemdir. Bu yöntemle, reklam kampanyaları yoluyla hedef kitlelere ulaşarak videolarınızın daha fazla görünür olmasını sağlayabilirsiniz.

YouTube ADS izlenme satın almak, organik olarak elde edilen izlenmelerden farklıdır. Bu yöntem, doğrudan YouTube reklam platformu üzerinden gerçekleştirilir ve reklam kampanyası süresince videolarınızın hedef kitlelere ulaşmasını sağlar.

YouTube ADS izlenme satın alırken, hedef kitleyi tanımlamak ve reklam bütçenizi belirlemek çok önemlidir. Hedef kitleyi doğru belirlemek, reklam kampanyanızın başarısı için oldukça önemlidir. Aynı zamanda, reklam bütçenizi doğru belirlemek de gereklidir çünkü reklam kampanyası süresince belirlediğiniz bütçeyi aşmak, maliyetlerinizi artırabilir.

YouTube ADS izlenme satın alırken, reklam kampanyası süresince videolarınızın nasıl izleneceğini de belirleyebilirsiniz. Örneğin, videolarınızın izlenme süresini belirleyebilir veya videolarınızın hangi bölgelerde veya ülkelerde yayınlanacağını seçebilirsiniz.

Sonuç olarak, YouTube ADS izlenme satın almak, videolarınızın daha fazla izlenmesini sağlamak için etkili bir yöntemdir.

 

Gerçek Reklam İzlenme Neden Almalıyım?

 

Sosyal medyanın aktif olarak kullanılan ağlarından biri olan Youtube, hem kişisel hem de kurumsal anlamda gelişebileceğiniz oldukça kalabalık bir platformdur. YouTube reklam izlenme konusunda alacağınız destek ile hem ürün ve ya hizmetlerinizi geniş kitlelere ulaştırabilir, hem hedef kitlenizi kolaylıkla büyütebilir, hem de kanalınızda abone, beğeni ve izlenme sayınızı arttırabilirsiniz. Reklam izlenme paketlerimiz le marka değerinizi arttırabilir, bireysel bir kullanıcıysanız fenomen olabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden tercih edeceğiniz reklam izlenme paketleri ile, kendinize özel bir kitle oluşturarak doğrudan kar elde etmenizi sağlayacak müşterilerinize erişebilirsiniz. Çok sayıda alternatifi ile mevcut kitlenizin potansiyelini harekete geçirebilir, markanızla ilgili algılarını YouTube gerçek reklam izlenme paketleri ile yapabilirsiniz

Son zamanların en etkili reklam taktiklerinden biri olan YouTube reklamları, sitemizde her kesimden büyük, orta ve ya küçük işletme için özel olarak tasarlanmaktadır. Analizi yapılan kitleleri üzerinden markanıza özel reklam izlenme seçenekleri ile kolaylıkla hedeflediğiniz noktaya gelebilirsiniz.

 

YouTube Gerçek Reklam İzlenme Nasıl Alınır?

 

Sosyora.com’da farklı izlenme sayılarına sahip olan çok sayıda youtube reklam izlenme paketi alternatifi yer almaktadır. Erişim sağlamak istediğiniz kitleye göre, dilediğiniz paketi seçebilirsiniz. Konuyla ilgili olarak kararsız kaldığınız durumda 7 gün 24 saat boyunca aralıksız hizmet veren müşteri destek hattımız le irtibata geçerek danışmanlık alabilirsiniz.

 • İster danışmanlık alarak, isterseniz de kendi tercihlerinizle kendinize en uygun Youtube reklam paketini seçin

 • Ardından satın al butonuna tıklayın.

 • Karşınıza çıkacak sayfadan, kanalınızın ve reklamınızın linkini bizimnle paylaşın.

 • 3 D Güvenlik özelliği olan ödeme sayfamızdan kart bilgilerinizi girin ve ödemenizi yapın.

Maksimum 48 saat içerisinden kanalınıza tanımlanacak reklam izlenme paketi ile zirvede kalın. Hiç bir paket tanımlama işleminde sizden şifreniz talep edilmez, profesyonel yazılımlarımız şifreniz olmadan kolaylıkla tanımlama yapabilir.  İçeriklerimizin tamamı %100 Türk ve gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.

Sitemizden herhangi bir paket alımı yaparken verileri doğru girmeniz önemlidir. Kullanıcı kaynaklı hatalar sosyora.com sorumluluğunda değildir. Kalan tüm konularla ilgili bizlerden destek alabilirsiniz.

 

YouTube Reklam İzlenme Hilesi

 

İnternette sıklıkla karşılaşılan Youtube reklam izlenme hile taktikleri çok sayıda kullanıcı için ilk etapta denenebilir. Ancak bu tarz işlemleri yapmadan önce tüm kullanıcılar mutlaka şu konuya dikkat etmelidir. Özellikle reklam izlenme konusunda verilen hizmetler oldukça maliyetlidir ve profesyonel bir çalışma gerektirir. Yani bir hile kolaylıkla elde edilebilecek bir işlem değildir.

Youtube ücretsiz reklam izlenme diye bir hizmet söz konusu olamaz. Bu tarz sitelerde işlem yapmak, hesaplarınızın kapatılmasına sebep olabilir. Ayrıca verilerin çalışması ve maddi kayıp yaşayacağınız durumlarda kalmanız da olasıdır. Bu nedenle mutlaka güvenilir reklam izlenme siteleri ile çalışmak gereklidir.